Wijkavond Digitale Veiligheid

Kampen, 31 augustus 2018

Betreft: Wijkavond Digitale Veiligheid

Beste wijkgenoten,

Wijkvereniging Hagenbroek houdt op maandag 24 september a.s. de jaarlijkse wijkavond. Dit jaar staat de wijkavond in het teken van Digitale Veiligheid.

U bent vanaf 19.15 uur van harte welkom in de Prisma school, Marinus Postlaan 1a Kampen. We beginnen om 19.30 uur.

Een paar jaar geleden organiseerden wij een wijkavond over inbraakpreventie. Hoe voorkomt u dat inbrekers bij u binnen komen? Maar ook via de digitale weg kunnen inbrekers uw huis bereiken. Hoe voorkomt u dat er bij u digitaal wordt ingebroken?

Onze wijkgenoot Tieno van der Velde, deskundige op het gebied van privacy en digitale veiligheid, is bereid gevonden u een voorlichting te geven over de verschillende aspecten van digitale veiligheid. U kunt onder andere de volgende onderwerpen verwachten:

  • het gebruik van (beveiligings)camera’s
  • verlies van inloggegevens van bijvoorbeeld de bank
  • beveiliging van de computer tegen misbruik
  • beveiliging van het wifi-netwerk
  • beveiliging van de smartphone

Uiteraard is er voldoende gelegenheid om vragen te stellen aan de spreker.Onze wijkwethouder en burgemeester Bort Koelewijn zal ook aanwezig zijn (onder voorbehoud), evenals onze wijkverbinder Julian Aarten. De wijkavond is voor iedere wijkbewoner kosteloos toegankelijk. Wij zien u graag op maandag 24 september!

Met vriendelijke groet,  secretaris

Vincent Agema

namens het bestuur van Wijkvereniging Hagenbroek

This entry was posted in Wijkavond. Bookmark the permalink.